Hizmetlerimiz

...

TÜM HİZMETLERDEN FAYDALANMAK İÇİN ÜCRETSİZ OLARAK ÜYE OLABİLİRSİNİZ

 

Derstekal.com dijital eğitim platformunda online özel derslerin yanında öğrencilerimize sunduğumuz daha birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Hangi alanda destek alacağınıza karar verdiğinizde bilmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Örneğin eğitim alacağınız alana ilişkin yeterlik seviyeniz, eğitim sürecinde ne tür aktiviteler yapmanız gerektiği gibi hususlar eğitim alacağınız kişi ya da kurum tarafından size açık olarak bildirilmelidir. Derstekal.com ekibi olarak ücretsiz bir şekilde sisteme kayıt yapan ve herhangi bir derste özel ders almak isteyen öğrencilerimiz için yapacak olduğumuz canlı dersler temel olarak şu şekilde yürümektedir:

 • Ders almak istedikleri alana yönelik seviyelerinin belirlenmesi,
 • Bu alana ilişkin ihtiyaç duyacakları ders anlatımının ve soru çözümünün planlamasının yapılması,
 • Canlı ders süresince ücreti verilen zamana bağlı kalmaksızın konunun tam olarak anlaşılmasının sağlanması,
 • Ders sonunda ödev vererek bu ödevlerin daha sonra yapılılıp yapılmadığının ve konunun anlaşılıp anlaşılmadığının takip edilmesi,
 • Son olarak öğrencimize veya velisine başka hangi konularda takviye alması gerektiği konusunda geri bildirim verilmesi.

Bu doğrultuda verdiğimiz hizmetlerimizi şu şekilde sıralayabiliriz:

 

DERS SEÇİMİ VE ONLİNE ÖZEL DERS İMKÂNI

Derstekal.com platformunun ana amacı öğrencilerle öğretmenleri birebir özel dersler için buluşturmaktır. Burada öğrenciler ücretsiz olarak üye olduktan sonra ders seçim sihirbazını kullanarak derslerini, eğitim düzeylerini ve öğretmenlerini seçerek öğretmeni ve kendisinin uygun olduğu saat dilimlerinde ders rezervasyonu yapabilmektedir. Dilerseniz birden fazla ders seçebilir ve size ait bir ders programı oluşturabilirsiniz. Seçtiğiniz derslerinizi size ait öğrenci profilinden takip ederek öğretmeninize ders içeriğine yönelik mesaj gönderebilir, soru sorabilir ve dersten sonra canlı dersinizin videosunu tekrar izleyebilirsiniz. Dilerseniz özel dersinizin videosunu sistem üzerinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ders alabileceğiniz alanlar giderek genişleyecektir. Hali hazırda derstekal.com olarak canlı ders verdiğimiz alanlar şu şekildedir;

 • İlköğretim ve orta öğretim düzeyinde tüm derslerde takıldığınız, anlamadığınız veya soru çözerek pratik yapmak istediğiniz her konuda özel ders alma imkânınız bulunmaktadır. Özellikle Liselere Giriş Sınavı ve Bursluluk sınavına hazırlık gibi aşılması zor engellerde istediğiniz her an bir öğretmeninizi yanı başınızda bulabileceksiniz.
 • Lise seviyesinde hemen hemen her dersten öğretmenimizin bulunduğu bu platformda hem okuldaki sınavlarınıza hazırlanmak hem de üniversite sınavı için özel ders almak istiyorsanız burası tam size göre.
 • Eğer İngilizce öğrenmeyi veya öğrendiğiniz İngilizcenizi pekiştirmeyi istiyorsanız sizinle özel olarak ilgilenebilecek alanında uzman öğretmenlerimiz sizleri bekliyor. Okuldaki İngilizce derslerine hazırlık ve sınavları geçme kapsamında verdiğimiz eğitimlerin yanı sıra üniversite sınavında İngilizce alandan sınava girmek isteyen öğrencilerimize yönelik olarak hazırlık eğitimleri vermekteyiz. Bu doğrultuda hem soru çözümlerinizi hem de konu anlatımlarınızı özel ders alarak istediğiniz anda ve istediğiniz yerden gerçekleştirmeniz mümkün.
 • Lise veya üniversitelerin hazırlık sınıflarından muaf olmak için yapılan İngilizce sınavlarına da alacağınız özel dersler ile hazırlanabilirsiniz.
 • YDS ve YÖK DİL gibi akademik dil becerileri gerektiren sınavlara hazırlık kapsamında size özel olarak düzenleyeceğimiz müfredat ile adım adım başarıya ulaşmanız derstekal.com sayesinde artık mümkün.

İSTEDİĞİN AN ÜCRETSİZ SORU SORMA İMKÂNI

Ücretsiz kayıt olduktan sonra her öğrencimiz istediği an her dersten karşılaştığı problemleri sisteme yükleyebilmektedir. Bu uygulamada soru öğrencinin seçtiği ders kategorisindeki tüm öğretmenlere iletilmektedir. Sorulan sorular öğretmenlerimiz tarafından çözüldükten sonra öğrenciye bildirim gitmektedir. Bu işlem açılışımıza özel olmak üzere tamamen ücretsizdir. Her öğrenci istediği soruyu sisteme ücretsiz olarak yükleyerek öğretmenlerinden yardım alabilmektedir. Yapmanız gereken tek şey, sorunun fotoğrafını çekmek ve sisteme yüklemek. 

SABİT FİYAT UYGULAMASI

Derstekal.com platformunda tüm dersler için sabit fiyat uygulaması bulunmaktadır. Amacımız tüm öğrencilerimizin bu sistemden faydalanabilmesini sağlamak olduğundan her ders için ders ücretini sabit tutacak şekilde bir fiyat politikası belirledik. Grup olarak ders almak isteyen öğrencilerimiz için ise fiyatlarımız daha da uygun olacaktır. Eğer bir arkadaş grubu ile ders almak istiyorsanız, bu durumda lütfen ücretsiz olarak üye olunuz ve  bizimle iletişime geçiniz.

EĞİTİM KOÇLUĞU SINAV DESTEĞİ UYGULAMASI

Derstekal.com ekibi olarak isteyen öğrencilerimiz için ders programı yapma, soru çözümü ve konu anlatımı takibi ve benzeri hususlarda birebir çalışabileceği bir eğitim koçu sağlıyoruz. Bu uygulamamızda öğrencilerimiz ve eğitim koçumuzu whatsapp üzerinden irtibatlandırıyoruz. Sonraki aşamada eğitim koçumuz;

 • Öğrencimize özel olarak aylık, haftalık ve günlük ders çalışma programı hazırlanması,
 • Ders programının uygulanıp uygulanmadığını whatsapp üzerinden sürekli görüşerek takip edilmesi,
 • Günlük, haftalık ve aylık konu çalışma ve soru çözme hedefleri konularak konuların anlaşılıp anlaşılmadığının takip edilmesi,
 • Öğrencinin ihtiyaç duyduğu ders ve konularda özel ders planlamasının yapılması,
 • Öğrencinin motivasyonunu üst düzeyde tutmak için kişiye özel ve bilimsel bir şekilde pedagojik iletişimin sürdürülmesi ve ihtiyaç duyulacak her alanda öğrenciye destek olunmasını sağlamaktadır.

Öğrenci için bir eğitim rehberi olan eğitim koçlarımız, ders çalışma yöntem ve tekniklerinden bireysel anlamda öğrencilerin yaşayabileceği gelecek kaygısı, hedef belirleyememe, depresyon ve başarısızlık gibi problemlere kadar çok çeşitli alanlarda hem velilerin hem de öğrencilerin destekçisi olmaktadır. Eğitim koçunuzu belirlemek ve destek almak için lütfen ücretsiz olarak üye olunuz ve bizimle irtibata geçiniz.

TÜM HİZMETLERDEN FAYDALANMAK İÇİN ÜCRETSİZ OLARAK ÜYE OLABİLİRSİNİZ