Kullandığımız Yayınlar

...

Derstekal.com ekibi olarak öğretmenlerimizin dijital versiyonlarını canlı derste kullandığı ve siz öğrencilerimize de tavsiye ettiğimiz çeşitli yayınlar bulunmaktadır. Bu yayınların bir listesini ve en uygun fiyatlara satın almak için kullanacağınız sayfa bağlantılarını aşağıda bulabilirsiniz. 

1979 yılından itibaren Eğitim alanında hizmet veren ve bu alanda önemli bir tecrübeye sahip bir kurumun yayıncılık ayağı olarak faaliyet gösteren Okyanus Yayıncılık, ilkokul, ortaokul ve liseler için sınavlara hazırlık ve okula yardımcı ders kitapları hazırlamak amacıyla kurulmuştur. Okyanus Yayıncılık, öğrencilerin ders konularını daha iyi, daha detaylı ve daha kolay öğrenmesine yardımcı olacak yayınlar çıkarmayı kendine görev edinmiştir.  Okyanus Yayıncılık, Soru Bankaları, Denemeler ve Yaprak Testlerin tamamı video çözümlü olup, yaklaşık 200.000’i aşkın çözüm videoları ile bu alanda yayıncılık sektöründe öncülük yapmıştır.

Okyanus Yayıncılık, Soru Bankaları, Denemeler ve Yaprak Testlerin tamamı video çözümlü olup, yaklaşık 200.000’i aşkın çözüm videoları ile bu alanda yayıncılık sektöründe öncülük yapmıştır. Biz de tüm yayınlarımızla derstekal.com'dayız. yayınlarımızı inceleyebilmek ve satın alabilmek için lütfen tıklayınız. 

 

Arı yayıncılık olarak binlerce yayınımız ve dijital içeriğimizle biz de derstekal.com'dayız. Yayınlarımıza ulaşmak ve satın almak için lütfen bizi ziyaret ediniz. 

Bu eğitim sezonunda TANE TANE öğrenmeye hazır mısınız? Nartest yayınları olarak TANE TANE serisi test ürünlerimiz de dahil olmak üzere hem dijital hem de basılı yayınlarımızla derstekal.com'dayız. Daha fazla bilgi almak ve ürünlerimizi inceleyip temin etmek için lütfen tıklayınız. 

Gama Okul olarak Kurmay Yayınları bünyesinde yüzlerce yayınımızla siz öğrencilerimize hizmet vermekteyiz. Hem dijital içeriklerimiz hem de basılı kitaplarımızla şimdi de derstekal.com'da sizleri desteklemeye hazırız.  Yayınlarımız hakkında bilgi almak için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz. 

HİPER ZEKA YAYINLARI 

Hiper zeka yayınları olarak eğitim ve öğretim sürecinde tüm tecrübemiz ve onlarca ürünümüz ile birlikte sizlerleyiz. Daha fazla bilgi almak ve ürünlerimizi incelemek için lütfen tıklayınız.