Ödeme, İptal ve İade Koşulları

...

Derstekal.com aracılığı ile özel ders almak isteyen öğrenci ve veliler, sabit ders ücreti kapsamında istedikleri derrsi ders sihirbazını kullanarak satın alabilirler ve belirtilen ödeme yöntemlerinden dilediklerini yapabilirler. Banka kartı ve kredi kartı ile yapılan ödemeler SSL güvencesi altındadır ve Derstekal.com tarafından muhafaza edilir. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde başka bir şirket ya da üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.

Derstekal.com’da, ders talebinde bulunan öğrenciler ile öğretmenler arasında geçen maddi konularda garantör konumundadır.  Bu süreçte;

1. Öğrenci ve veliler ders planlaması yaparak sisteme ücretlerini öderler. Yaptığınız ödeme siz dersinizi alana kadar havuzda bulunur. Herhangi bir sebeple dersin işlenememesi durumunda ücret iadesi veya iptal etme söz konusu olması halinde, ücretiniz aynen geri iade edilir. 

2. Seçilen ders tarihine ilişkin hem öğrenci hem de öğretmene sistem üzerinden bildirim gider.

3. Ders tarihi ve saati ile alakalı herhangi bir problem olması durumunda derstekal.com ekibince gerekli düzenlemeler yapılır.

4. Derslerin işlenmesi ve sisteme ders videousunun yüklenilmesi süreci uzman ekibizim tarafından takip edilir. 

Derstekal.com’un sunduğu ders hizmetinin iptalinin talep edilmesi durumunda, ücret iadesi için ders saatinden en az bir (1) gün içerisinde, sitemize iade talebinde bulunulması gerekmektedir. Dersi başarılı bir şekilde tamamlanan ve ders videou profilinde bulunan dersler için aksi bir durum olmadığı sürece ücret iadesi mümkün değildir. Ders saatinden en az (1) bir gün öncesinde yapılan iptal ve iade talebine ilişkin değerlendirme sonucunda (7) iş günü içerisinde gerekli incelemeler yapılarak karşı tarafa bilgi verilir. 

Derstekal.com’a sistemsel sebepler ile 96 saatten fazla erişilememesi durumunda, alamadığınız derslerin iadesi veya aynı şekilde planlama yaparak tekrarı sağlanacaktır. Sisteme erişimin kısıtlanması gibi hallerde kullanıcı ve üyeler Derstekal.com’a dava açma hakkına sahip değillerdir. Üyeler bu şartı, siteye kayıt olarak kabul etmiş olurlar.

Derstekal.com gerekli durumlarda, sitede yer alan kullanıcılara bilgi vermeksizin fiyat politikasını değiştirme yetkisine sahiptir. Bu fiyat değişikliğinden sitede kayıtlı olan kullanıcılara ve siteyi ziyaret eden tüm misafirlere duyurulacaktır. 

Derstekal.com'a kayıt olan ve ders satın alan öğrenciler derstekal.com'un ücretsiz soru sorma, deneme sınavlarına katılma, öğretmene mesaj gönderebilme gibi tüm hizmetlerinden faydalanma hakkına sahip olmaktadır. Ancak ilk ders satın alınmasından itibaren 30 gün içerisinde başkaca ders alınmadığının tespiti halinde öğrencilerimize uyarı gönderilerek sistemden çıkarılmaları söz konusu olabilecektir.