Özge ER

...

Özge ER

Özge ER

SOSYAL BİLGİLER

Biyografi

“Sosyal bilgiler vatandaşlık eğitimi amacıyla insan ilişkileriyle ilgili bilgi ve deneyimlerin birleştirilmesidir.”

(Barr, Barth ve Shermis, 1977:69)

 Sevgili miniklerim;

Sosyal Bilgiler içinde sadece tarihi ve coğrafyayı barındıran bir ders olmamakla beraber iyi bir eğitimle hayatınızın çoğu alanında etkili olabilecek bir derstir. Sizlerin aktif katılımıyla ilerleteceğimiz birebir derslerimizde gerek kullanacağımız materyaller gerekse işleyeceğimiz konularla derslerimiz eğlenceli bir hayat yolculuğu olacaktır. Kişiye özel metotlarla ilerleyeceğimiz derslerimiz sizleri ezberci sistemden uzaklaştırarak, kalıcı öğrenmeyi hedefleyen sistemin bir parçası yapacaktır.

Sizlerin isteği doğrultusunda ilerleyecek olan derslerimizi bol soru çözümüyle destekleyecek ve gerektiği yerde sizlere ekstra not takviyeleri yapacağım. Ders sonunda sadece eksiklerinizi tamamlamış ya da bol soru çözmüş olarak değil eleştirici, yapıcı ve yaratıcı düşünme yeteneğinizi geliştirmiş yani kısaca Sosyal Bilgiler dersinin öğrenim amaçlarını da yerine getirmiş olarak derslerimizi tamamlamış olacaksınız.

“Eğitim kıvılcımla ateş yakmaktır. Boş bir kabı doldurmak değildir.”  demiş Sokrates. Beraber kıvılcımlarla ateş yakmak için hemen derstekal.com adresinden randevunu al!

GÜNLER

SAATLER

ÇARŞAMBA

17.00-21.00

PERŞEMBE

18.00-22.00

CUMA

12.00-20.00

CUMARTESİ

TÜM GÜN

Derste Kal